Kayıt Formu

Bilgilendirme

Sayın katılımcılar;
1. Van GastroFest (Van Gastronomi Festivali); Van Büyükşehir Belediyesi, Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, Doğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu ve Van Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından ilk kez bu yıl 1-3 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenecektir. Festival; Van, İpekyolu ilçesine bağlı Eski Van Şehri ve Kalesi Ören Yeri’nin girişindeki alanda gerçekleştirilecektir. Ulusal düzeyde gerçekleştirileceğimiz festivalle, binlerce yıllık gelenek ve birikimin günümüze yansıması olan ve kültürel mirasımızın önemli bir öğesi olan yemek kültürümüz ve ilimizin değerleri tanıtılacak, yaygınlaştırılacak ve turizm alanında tercih edilen bir yer haline gelmesi sağlanması planlanmaktadır. 1. Van GastroFest ile ülkemize, Van Gölü Havzamızın birçok endemik türünün yemek kültürüne yansımasını sergileyeceğiz. Van’ımızın tatları için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu sayfada bulunan kayıt formundan maratonumuz kapsamında katılmak istediğiniz etkinliği seçip, gerekli bilgileri girerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemi esnasında lütfen telefon bilginizi doğru giriniz, cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ile kaydı tamamlayabilirsiniz.

Sorun yaşamanız halinde bize Beyaz Masa Web uygulamamız üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt Formu

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.